Dílenské stoly AXTOR

Dílenské stoly řady AXTOR jsou určeny pro řemeslné a jiné práce do dílen a na další obdobná pracoviště. Vyšší váha desky spolu s pevným a stabilním podnožím zaručuje velmi dobrou stabilitu stolu, která vyhovuje i těm nejnáročnějším druhům práce.

Vlastnosti dílenských stolů AXTOR

  • variabilní provedení s množstvím kombinací
  • robustní konstrukce z bukové spárovky a svařovaných komponent
  • 2 typy podnoží (pevné a výškově stavitelné)
  • pracovní desky z kvalitní bukové spárovky tl. 40 mm ve 4 délkách (1200-1500-1750 a 2000 mm)
  • výška stolu 850 mm, hloubka 700 mm
  • 3 typy zásuvkových a 2 typy skříňových kontejnerů
  • kontejnery a skříňky je možné kombinovat dle požadavků
  • kovové konstrukce stolů ve dvou barvách: šedé RAL 7035 a modré RAL 5015
  • stůl se dodává rozložený, montážní materiál je přiložen

Popis

Dílenský stůl AXTOR

Konstrukce rámu stolu je vytvořena z kovových profilů a pracovní deska je vyrobena z dřevěného masivu (bukové spárovky) o tloušťce 40 mm. Hloubka všech stolů je jednotná 700 mm a délku pracovní desky lze zvolit od 1200 do 2000 mm.

Dílenské stoly AXTOR umožňují široký výběr variant provedení od základního, kdy je stůl tvořen na obou stranách pouze podnožím až po vybavení stolu různými skříňkami a kontejnery dle vlastního uvážení. Podnoží stolu lze zvolit buď pevné nebo stavitelné, výška stolu je potom 850 mm v případě pevných nohou a u stavitelných se pohybuje v rozmezí 850 až 1000 mm. Patky na nohách mají otvory pro uchycení stolu do podlahy pro docílení lepší stability.

Zásuvky kontejnerů jsou vybaveny 90% kuličkovými výsuvy, dvířka u skříněk jsou opatřena zámky s náhradními klíči. Kovová konstrukce stolů je chráněna proti korozi kvalitním práškovým lakem ve dvou odstínech RAL 7035 (šedá) a RAL 5015 (modrá).

Sestavit dílenský stůl AXTOR
Fotka výrobní linky ve skladu firmy E-Regály.cz

O nás

Kdo jsme a co děláme?

Firma E-regály.cz se nachází na českém a slovenském trhu již přes deset let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad u Kutné Hory, ve kterému většinu produktů držíme skladem. Disponujeme též výrobní linkou a jsme hrdým výrobcem policových regálů značky VARIMO, které se pyšní označením Český výrobek. Nabyté zkušenosti nám každý den pomáhají v řešení vašich přání a požadavků. Ať už se jedná o vybavení sklípku nebo o stavbu patrového skladu, je pro nás zákazník vždy na prvním místě. Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obrací nejen při zařizovaní skladů, ale i dílen.

Číst více