Policové regály VARIMO

Spolehlivé řešení pro Vaše skladování, to je kovový regálový systém VARIMO. Ať už potřebujete vybavit archiv, sklad, garáž, sklep či komoru, široká škála rozměrových a nosnostních variant a vysoce stabilní konstrukce regálů Vám zajistí pořádek v ukládání.

Vlastnosti policových regálů VARIMO:

  • profesionální regálový systém, kvalitní zpracování
  • bezšroubový systém, snadná montáž
  • pevná konstrukce z certifikovaných ocelí
  • stabilní regály s vysokým rozsahem nosností
  • variabilní provedení umožňuje vytvořit širokou škálu regálových sestav o libovolné kombinaci rozměrů
  • regály lze sestavovat do průběžné nekonečné řady
  • doplňky pro zvýšení variability využití regálů
  • vhodný pro sklady, archivy, dílny

Popis

Policový regál VARIMO

Kovové policové regály VARIMO jsou vhodné pro ukládání šanonů a dokumentace, volně loženého zboží, zboží v krabicích i ostatního materiálu. Jedná se o kvalitní regálový systém v celokovovém provedení s pozinkovanou povrchovou úpravou. Sestavování se provádí zásuvným způsobem bez použití šroubů. Jednotlivé komponenty jsou důmyslně navrženy tak, aby jednotlivé spoje byly pevné a přitom bylo sestavení regálu snadné. Regálová sestava vytváří robustní a stabilní konstrukci a přesto působí odlehčeným dojmem. Toho je dosaženo sofistikovaným profilováním jednotlivých komponent regálu, které zaručuje vysokou nosnost regálu zajištěnou použitím bezpečnostního koeficientu.

Kovové policové regály VARIMO získaly ocenění „Český výrobek“, který potvrzuje, že výroba a použité materiály pochází z domácích zdrojů.

Dalším neméně důležitým hlediskem je, že regálový systém VARIMO obstál v zátěžových zkouškách a obdržel certifikát Strojírenského zkušebního ústavu v Brně.

Sestavit policový regál VARIMO
Fotka výrobní linky ve skladu firmy E-Regály.cz

O nás

Kdo jsme a co děláme?

Firma E-regály.cz se nachází na českém a slovenském trhu již přes deset let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad u Kutné Hory, ve kterému většinu produktů držíme skladem. Disponujeme též výrobní linkou a jsme hrdým výrobcem policových regálů značky VARIMO, které se pyšní označením Český výrobek. Nabyté zkušenosti nám každý den pomáhají v řešení vašich přání a požadavků. Ať už se jedná o vybavení sklípku nebo o stavbu patrového skladu, je pro nás zákazník vždy na prvním místě. Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obrací nejen při zařizovaní skladů, ale i dílen.

Číst více