Konfigurátor regálových sestav

Navrhněte si sami svoji regálovou sestavu. Máte svoji představu o požadovaném regálu? Potom máte jedinečnou příležitost navrhnout si pomocí našeho konfigurátoru regálové sestavy. Upozornění - Pro zobrazení je nutné mít v internetovém prohlížeči povolený JavaScript.

policové regály VARIMO

policové regály VARIMO

paletové regály BI-BLOC

paletové regály BI-BLOC

dílenské stoly AXTOR

dílenské stoly AXTOR

Sestavte si vlastní dílenské stoly AXTOR

Pracovní stoly AXTOR se vyznačují kvalitním dílenským zpracováním. Jejich robustní konstrukce zajisťuje vysokou stabilitu a nosnost stolu. Deska stolu je vyrobena z kvalitní budoké spárovky. Dílenské stoly značky AXTOR si lze jednoduše sestavit podle svých představ v našem konfigurátoru dílenských stolů. Dílenský stůl lze vybavit skříňkami i šuplíky a nebo třeba výškově nastavitelným podnožím, ale to už necháme na vás. Určitě nezapomeňte i na širokou škálu doplňků, které lze doobjednat na našem eshopu.

Sestavit
Fotka výrobní linky ve skladu firmy E-Regály.cz

O nás

Kdo jsme a co děláme?

Firma E-regály.cz se nachází na českém a slovenském trhu již přes deset let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad u Kutné Hory, ve kterému většinu produktů držíme skladem. Disponujeme též výrobní linkou a jsme hrdým výrobcem policových regálů značky VARIMO, které se pyšní označením Český výrobek. Nabyté zkušenosti nám každý den pomáhají v řešení vašich přání a požadavků. Ať už se jedná o vybavení sklípku nebo o stavbu patrového skladu, je pro nás zákazník vždy na prvním místě. Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obrací nejen při zařizovaní skladů, ale i dílen.

Číst více
Chotusice 309,
Kutná Hora 285 76
Pondělí - Pátek
8:00 - 17:00
Obchodní podmínky | Zpracování osobních údajů | Copyright © 2021 e-regaly.cz