Paletové regály BIBLOC

Spolu s paletovými regály BIBLOC získáte prověřený systém pro skladování paletovaného zboží a je jedno jestli používáte standardní EUR palety a nebo palety atypických rozměrů. Naše paletové regály vám vždy nabídnou kvalitní provedení a variabilní konstrukci, která se přizpůsobí potřebám vašeho skladování.

Vlastnosti paletových regálů BIBLOC:

  • profesionální regálový systém, kvalitní zpracování
  • bezšroubový systém, snadná montáž
  • pevná konstrukce z certifikovaných ocelí
  • stabilní regály s vysokým rozsahem nosností
  • variabilní provedení umožňuje vytvořit širokou škálu regálových sestav
  • regály lze sestavovat do průběžné nekonečné řady
  • doplňky pro zvýšení variability využití regálů
  • vhodný pro sklady a dílny

Popis

Paletový regál Bi-Bloc

Paletové regály BIBLOC se skládají ze základních konstrukčních prvků, kterými jsou rámy a nosníky. Rámy tvoří bočnici regálu sestávající se ze samotných sloupů osazených patkami a provázanými mezi sebou diagonálami. Nosníky jsou vyrobeny z uzavřených profilů obdélníkového průřezu a na koncích opatřeny konektory pro uchycení ke sloupům. Všechny komponenty paletového regálu BIBLOC jsou dimenzovány pro příslušné zatížení.

Povrchová ochrana paletových regálů BI-BLOC je provedena pozinkováním, což zaručuje větší odolnost proti otěru na rozdíl od standardních lakovaných regálů a zároveň je velmi dobře chrání před korozí. Nosníky jsou opatřeny na krajích červenou linkou pro snadnější orientaci při zakládání, lépe tak lze odhadnout rovinu pro založení palety do regálu. Hloubka regálu je 1000 mm, to umožňuje zakládat palety bez obavy, že by byla paleta na některém z konců uložená na hraně, takto regál poskytuje dostatečné přesahy. Samozřejmě jsou v nabídce i jiné hloubky tak, aby bylo možné ukládat palety i na šířku, případně jiné atypické palety.

Sestavit paletový regál BIBLOC
Fotka výrobní linky ve skladu firmy E-Regály.cz

O nás

Kdo jsme a co děláme?

Firma E-regály.cz se nachází na českém a slovenském trhu již přes deset let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad u Kutné Hory, ve kterému většinu produktů držíme skladem. Disponujeme též výrobní linkou a jsme hrdým výrobcem policových regálů značky VARIMO, které se pyšní označením Český výrobek. Nabyté zkušenosti nám každý den pomáhají v řešení vašich přání a požadavků. Ať už se jedná o vybavení sklípku nebo o stavbu patrového skladu, je pro nás zákazník vždy na prvním místě. Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obrací nejen při zařizovaní skladů, ale i dílen.

Číst více